KAZA RAPORU 08 EKİM 2015
ÇOK BİLEN ÇOK MU YANILIYOR ?
“VELİLERİMİZİN AKLI YOLDA KALMAYACAK”
TRAFİK KAZASINDA HAYATI KAYBEDEN ÜNLÜLER
Bu haber 29 Mayıs 2013, Çarşamba 13:34 tarihinde eklendi. 1217 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

KONYA YOLUNDA SON DURUM...

Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından Konya Yolu üzerinde yürütülen yol genişletme çalışmaları sona erdi. Yolun sağ şeridinde devam eden çalışmalar ise Enerjisa tarafından yürütülüyor…
KONYA YOLUNDA SON DURUM... Konya Yolunda devam eden ve  19 Mayıs’ta bitmediği gerekçesiyle eleştirilere neden olan yol genişletme çalışmaları konusunda Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığına ulaşan Radyo Trafik Ankara, konunun detayları hakkında bilgi aldı.  Konya Yolu’ndaki yol genişletme çalışmalarının 15 Mayıs itibariyle sona erdiğini kaydeden Fen İşleri yetkilileri, şu anda bölgede ( sağ şerrite) devam eden çalışmaların Enerjisa tarafından yürütüldüğünü belirtti. 

 

Büyükşehir Belediyesi’nin Akköprü- Emniyet arasında devam eden çalışması hakkında da bilgi veren yetkililer, buradaki çalışmanın Emniyet’ten özel izin alınarak devam ettirildiğini amacın ise Konya yolunda bu bölgede meydana gelen trafik sıkışıklıklarını önlemek olduğunu vurguladı.

 

Büyükşehir Belediyesi’nin bölge trafiğini rahatlatmak için yeni projeler üzerinde sürekli olarak çalışma yaptığını ifade eden yetkililer, Akköprü’de yolun daralmasıyla birlikte artan trafik yoğunluklarına çözüm bulmak için de çalışmalara devam edildiğini kaydetti.

 

Enerjisa tarafından sürdürülen çalışmaların ise 7-10 gün içerisinde sona ermesi planlanıyor…

 

Radyo Trafik Ankara/ Burak Balcı

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler